PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Apartmán Pec pod Sněžkou

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Zcela nové apartmány se nachází v Peci pod Sněžkou, v apartmánovém domě 50m od dolní stanice lanové dráhy na sjezdovku Javor, výchozí bod celého ski areálu - Javor, Zahrádky, Hnědý vrch. V přízemí apartmánového domu je ke každému apartmánu rezervováno kryté parkovací stání vyhrazené pro hosty našich apartmánů, které je v ceně pobytu. Apartmány jsou nekuřácké a pobyt s domácími miláčky není možný.
Vybavení a služby
Vybavení každého ze dvou apartmánů (2+KK) o rozloze 34m2 je samostatná třílůžková (tři pevná lůžka) ložnice, obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem (200x170cm), jídelní stůl, LCD televizor se sat., DVD přehrávač. Ve vybavení kuchyňské linky je sklokeramická deska, lednička, parní trouba, myčka nádobí, nádobí. Prostorná chodba (dovybavená topením-není u ostatních bytech v domě!!) a komora s vestavěnými skříněmi Vám umožní pohodlné převlékání a sušení oděvů. Na chodbě je WC (vytápěné - není v ostatních bytech v domě!!) a koupelna se sprchovým koutem a podlahovým vytápěním. K apartmánu patří uzamykatelný lyžařský box (na chodbě u výtahu) a jedno parkovací místo v 2.podzemním podlaží parkovacích garáží č.2 pro byt 202, č.33 pro byt 203 (ne LPG). K dovršení pohodlí Vám nabízíme volné připojení na WIFI. Pobyt v našem atelieru -v každém apartmánu je přizpůsoben pohodlí a soukromí 2 až čtyř dospělých osob a umožňuje skutečný komfort (byty jsou dvoupokojové!!!) – parkujete v garáži, odkud se snadno odeberete výtahem do 2.NP (byt č.202 a 203), jste na okraji lesa, přímo u sjezdovky, ale i na okraji malebného městečka. Vhodné pro dvě čtyř až pětičlenné rodiny - apartmány jsou hned vedle sebe.

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Sjezdovka Javor 50 metrů, výchozí bod celého ski areálu - Javor, Zahrádky, Hnědý vrch, který provozuje 4 sedačkovou lanovku a 9 vleků. Tato oblast je populární zvlášť mezi rodinami s dětmi, protože je možné vybrat si od cvičných louček až po náročné sjezdové terény. Ve večerních hodinách jsou v provozu 3 vleky s umělým osvětlením. Pro vyznavače snowboardingu je po celou sezónu v provozu velký funpark. Pro běžkaře je stále upravována Krkonošská magistrála. Na Javoru je od r.2009 nová freestylová sjezdovka 800 metrů dlouhá a 2 dopady pro mega skoky, dále nové vybavení lyžařské školy - nový dětský vlek a pohyblivý pás. Malebné horské městečko Vám nabízí značné množství restaurací, barů, bowling, bobovou dráhu, fitness, posilovny, bazén, tenis, squash, lanový park atd. Stejně krásná jako zimní sezona, jsou zde i jarní, letní i podzimní období s využitím k turistice a výletům na Sněžku, do Janských Lázní či Špindlerova Mlýna.