Poloha a dosažitelnost

Zcela nové apartmány se nachází v Peci pod Sněžkou, v apartmánovém domě 50m od dolní stanice lanové dráhy na sjezdovku Javor, výchozí bod celého ski areálu - Javor, Zahrádky, Hnědý vrch. V přízemí apartmánového domu je ke každému apartmánu rezervováno kryté parkovací stání vyhrazené pro hosty našich apartmánů, které je v ceně pobytu. Apartmány jsou nekuřácké a pobyt s domácími miláčky není možný.

  Vybavení a služby

Vybavení každého ze dvou apartmánů (2+KK) o rozloze 34m2 je samostatná dvoulůžková (+1přistýlka=třílůžková) ložnice, obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím prostorným dvoulůžkem (210x180cm),jídelní stůl, LCD televizor se sat.,DVDpřehr. Ve vybavení kuch. linky je skloker. deska, lednička, parní trouba, myčka nádobí, nádobí. Prostorná chodba (dovybavená topením-není u ostatních bytech v domě!!) a komora s vestavěnými skříněmi Vám umožní pohodlné převlékání a sušení oděvů. Na chodbě je WC (vytápěné-není v ost.bytech v domě!!) a koupelna se sprchovým koutem a podlahovým vytápěním. K apartmánu patří uzamykatelný lyžařský box (na chodbě u výtahu) a jedno parkovací místo v 2.podzemním podlaží parkovacích garáží č.2 pro byt 202, č.33 pro byt 203 (ne LPG). K dovršení pohodlí Vám nabízíme volné připojení na WIFI. Pobyt v našem atelieru -v každém apartmánu je přizpůsoben pohodlí a soukromí 2 až čtyř dospělých osob a umožňuje skutečný komfort (byty jsou dvoupokojové!!!) – parkujete v garáži, odkud se snadno odeberete výtahem do 2.NP (byt č.202 a 203), jste na okraji lesa, přímo u sjezdovky, ale i na okraji malebného městečka. Vhodné pro dvě čtyř až pětičlenné rodiny - apartmány jsou hned vedle sebe.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný  Rekreace a služby v okolí

Sjezdovka Javor 50 metrů, výchozí bod celého ski areálu - Javor, Zahrádky, Hnědý vrch, který provozuje 4 sedačkovou lanovku a 9 vleků. Tato oblast je populární zvlášť mezi rodinami s dětmi, protože je možné vybrat si od cvičných louček až po náročné sjezdové terény. Ve večerních hodinách jsou v provozu 3 vleky s umělým osvětlením. Pro vyznavače snowboardingu je po celou sezónu v provozu velký funpark. Pro běžkaře je stále upravována Krkonošská magistrála. Na Javoru je od r.2009 nová freestylová sjezdovka 800 metrů dlouhá a 2 dopady pro mega skoky, dále nové vybavení lyžařské školy - nový dětský vlek a pohyblivý pás. Malebné horské městečko Vám nabízí značné množství restaurací, barů, bowling, bobovou dráhu, fitness, posilovny, bazén, tenis, squash, lanový park atd. Stejně krásná jako zimní sezona, jsou zde i jarní, letní i podzimní období s využitím k turistice a výletům na Sněžku, do Janských Lázní či Špindlerova Mlýna.

Zpět


TOPlist
  Apartmán Pec pod Sněžkou
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmán Pec pod Sněžkou
Ceník ubytování a stravování